HubSpot (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Label
de: Beschriftung

en: Webform
de: Webformular

en: Custom fields
de: Benutzerdefinierte Felder

en: About
de: Über

en: Debugging enabled
de: Fehlersuche aktiviert

en: Provides HubSpot leads API integration with Drupal.
de: Ermöglicht die Integration der HubSpot-leads-API mit Drupal.
