HubSpot (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: Custom fields
fr: Champs personnalisés

en: About
fr: À propos

en: Debugging enabled
fr: Débogage activé

en: Provides HubSpot leads API integration with Drupal.
fr: Fournit une intégration de l'API HubSpot leads avec Drupal.
