HubSpot (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: Webform
uk: Вебформа

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: About
uk: Про модуль

en: (@time ago)
uk: (@time тому)

en: Debugging enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Provides HubSpot leads API integration with Drupal.
uk: Забезпечує інтеграцію HubSpot leads API з Drupal.
