HubSpot (7.x-2.0-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Webform
nl: Formulier

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

en: About
nl: Over

en: Debugging enabled
nl: Debugging ingeschakeld
