HubSpot (7.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Label
pt: Etiqueta

en: Webform
pt: Formulário

en: Custom fields
pt: Campos personalizados

en: About
pt: Sobre
