HubSpot (7.x-2.0-rc3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Message
lv: Ziņojums

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
