HubSpot (7.x-2.0-rc3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Webforms
pt: Formulários

en: Webform
pt: Formulário

en: About
pt: Sobre

en: Debugging
pt: Depuração
