HubSpot (7.x-2.0-rc4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Debugging
fi: Debuggaus
