HubSpot (7.x-2.0-rc4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Debugging
ja: デバッグ処理
