HubSpot (7.x-2.0-rc4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Debugging
ru: Отладка

en: (@time ago)
ru: (@time назад)
