HubSpot (7.x-2.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: Debugging
sv: Felsökning
