Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Reset
af: Herstel

en: Export
af: Voer uit

en: Active
af: Aktief

en: Color
af: Kleur
