Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Export
ar: تصدير

en: Length
ar: الطول

en: Active
ar: نشط

en: Color
ar: اللون

en: Rotate
ar: التدوير
