Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Reset
be: Скінуць

en: Export
be: Экспарт

en: Active
be: Актыўна

en: Color
be: Колер

en: Drop
be: Выкінуць

en: Rotate
be: Павярнуць
