Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Export
bg: Експорт

en: Length
bg: Времетраене

en: Active
bg: Активен

en: Color
bg: Цвят
