Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Length
cs: Délka

en: Active
cs: Aktivní

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Color
cs: Barvy

en: Rotate
cs: Rotace
