Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Reset
cy: Ailosod

en: Export
cy: Allfudo

en: Active
cy: Gweithredol

en: Color
cy: Lliw
