Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Reset
da: Gendan

en: Export
da: Eksportér

en: Length
da: Længde

en: Active
da: Aktiv

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Color
da: Farve

en: Speed
da: Hastighed

en: Rotate
da: Rotér

en: Shape
da: Facon

en: Thickness
da: Tykkelse
