Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
