Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Length
el: Μήκος

en: Active
el: Ενεργό

en: Color
el: Χρώμα

en: Rotate
el: Περιστροφή
