Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Export
eo: Eksportu

en: Active
eo: Aktiva

en: Color
eo: Koloro
