Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Reset
et: Tühista

en: Export
et: Ekspordi

en: Length
et: Pikkus

en: Active
et: Aktiivne

en: Inactive
et: Passiivne

en: Color
et: Värv

en: Lines
et: Jooned

en: Hurricane
et: Orkaan

en: Rotate
et: Pööra
