Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Export
eu: Esportatu

en: Length
eu: Luzera

en: Active
eu: Aktiboa

en: Color
eu: Kolore

en: Speed
eu: Abiadura

en: Rotate
eu: Biratu
