Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Reset
he: איתחול

en: Export
he: יצוא

en: Length
he: אורך

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Color
he: צבע

en: Rotate
he: סיבוב
