Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Reset
hr: Poništi

en: Export
hr: Izvezi

en: Length
hr: Dužina

en: Active
hr: Aktivno

en: Color
hr: Boja

en: Rotate
hr: Zakreni
