Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Export
hu: Exportálás

en: Length
hu: Hosszúság

en: Active
hu: Aktív

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Color
hu: Szín

en: Lines
hu: Vonalak

en: Drop
hu: Eldobás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Corners
hu: Szögletképek

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Shape
hu: Forma

en: Thickness
hu: Vastagság

en: Renderer
hu: Megjelenítő

en: Pulse
hu: Pulzálás
