Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Color
hy: Գույն

en: Rotate
hy: Պտտել
