Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Reset
is: Endursetja

en: Export
is: Flytja út

en: Length
is: Lengd

en: Active
is: Virkt

en: Color
is: Litur
