Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Reset
kk: Ысыру

en: Export
kk: Экспорт

en: Active
kk: Белсенді

en: Color
kk: Түс
