Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Rotate
ku: سووڕاندن
