Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Length
lt: Ilgis

en: Active
lt: Aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Color
lt: Spalva

en: Rotate
lt: Pasukti
