Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Length
lv: Garums

en: Active
lv: Aktīvs

en: Color
lv: Krāsa

en: Rotate
lv: Pagriezt
