Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Color
mn: Өнгө
