Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Length
my: အရှည်

en: Color
my: အရောင်
