Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Export
nl: Exporteren

en: Length
nl: Lengte

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Color
nl: Kleur

en: Lines
nl: Lijnen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Hurricane
nl: Orkaan

en: Rotate
nl: Roteren

en: Shape
nl: Vorm

en: Thickness
nl: Dikte

en: Pulse
nl: Pulseren
