Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Export
nn: Eksporter

en: Active
nn: Aktiv

en: Color
nn: Farge
