Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Reset
ro: Resetează

en: Length
ro: Lungime

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: Color
ro: Culoare

en: Rotate
ro: Rotire
