Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Export
sk: Exportovať

en: Length
sk: Dĺžka

en: Active
sk: Aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Color
sk: Farba

en: Lines
sk: riadky

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Rotate
sk: Otočiť
