Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Export
sl: Izvoz

en: Active
sl: Aktiven

en: Color
sl: Barva
