Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Reset
sv: Återställ

en: Export
sv: Exportera

en: Length
sv: Längd

en: Active
sv: Aktiv

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Color
sv: Färg

en: Speed
sv: Hastighet

en: Rotate
sv: Rotera

en: Shape
sv: Form
