Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Export
vi: Xuất

en: Length
vi: Chiều dài

en: Active
vi: Hoạt động

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Color
vi: Màu sắc

en: Trail
vi: Vết

en: Lines
vi: Dòng

en: Drop
vi: Thả

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Rotate
vi: Xoay

en: Pulse
vi: Đập
