Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Export
az: Eksport

en: Length
az: Uzunluq

en: Active
az: Aktiv

en: Color
az: Rəng

en: Rotate
az: Fırladın
