Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Thickness
bo: འཐུག་ཚད

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག
