Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Reset
es: Restablecer

en: Export
es: Exportar

en: Length
es: Longitud

en: Active
es: Activo

en: Inactive
es: Inactivo

en: Lines
es: Líneas

en: Speed
es: Velocidad

en: Rotate
es: Girar

en: Shape
es: Forma

en: Thickness
es: Grosor

en: Renderer
es: Procesador
