Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Export
fi: Vie

en: Length
fi: Pituus

en: Active
fi: Voimassa

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Color
fi: Väri

en: Speed
fi: Nopeus

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Shape
fi: Muoto

en: Thickness
fi: Paksuus

en: Renderer
fi: Renderöijä
