Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Export
fr: Exporter

en: Length
fr: Longueur

en: Active
fr: Actif

en: Inactive
fr: Inactif

en: Color
fr: Couleur

en: Lines
fr: Lignes

en: Speed
fr: Vitesse

en: Hurricane
fr: Ouragan

en: Rotate
fr: Rotation

en: Shape
fr: Forme

en: Thickness
fr: Épaisseur

en: Renderer
fr: Moteur de rendu

en: Pulse
fr: Pulsation
