Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Export
gl: Exportar

en: Length
gl: Lonxitude

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Color
gl: Cor

en: Speed
gl: Velocidade

en: Rotate
gl: Rotar
