Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Export
id: Ekspor

en: Length
id: Panjang

en: Active
id: Aktif

en: Color
id: Warna

en: Rotate
id: Rotasikan
