Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Reset
it: Ripristina

en: Export
it: Esporta

en: Length
it: Lunghezza

en: Active
it: Attivo

en: Inactive
it: Inattivo

en: Color
it: Colore

en: Speed
it: Velocità

en: Rotate
it: Ruota
