Hurricane (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Export
jv: Ngékspor

en: Active
jv: Aktif

en: Color
jv: Kelir

en: Rotate
jv: Diputer
